MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12398267
nr 1239 8267
Fåtölj
1890-tal. Höjd: 105 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:58:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr